WYŚLIJ CV →

Liderzy Computools

Zespół liderów firmy computools, który wykorzystuje swoje wspólne doświadczenie w zarządzaniu firmą i tworzeniu rozwiązań programowych dla klientów

SERGIEJ TYMCHUK

Chief Executive Officer

Dyrektor Generalny, który podejmuje strategiczne decyzje, odpowiedzialny za rozwój operacyjny firmy, globalną strategię oraz ogólny kierunek i wzrost

GRYGORIJ SHADARA

Сhief Operating Officer

Główny menedżer ds. organizacji efektywnych działań, zarządzania zrównoważonymi inicjatywami i optymalizacji biznesu

OLEG SVET

Chief Delivery Officer

Główny menedżer odpowiedzialny za strategie transformacji cyfrowej i dostarczanie oprogramowania klientom

ALINA DUBINŚKA

Chief Marketing Officer

Główny menedżer kampanii i inicjatyw marketingowych promujących generowanie leadów

WIKTORIA STEPANOWA

Chief Financial Officer

Główny menedżer planowania finansowego, budżetowania i operacji finansowych, w tym zarządzania ryzykiem i prognozowania

OLEKSIJ OLIJNIK

Chief People Time Management Officer

Główny menedżer ds. zarządzania i organizacji czasu pracowników zespołu Delivery

MYKYTA ABELMASOW

Head of Business Analysis

Główny menedżer ds. zarządzania kierunkiem pracy nad analizą biznesową i wymaganiami produktowymi klientów

WIKTORIA FEFELOVA

Chief People Management Officer

Główny menadżer ds. HR i operacji biurowych

ZESPÓŁ EKSPERTÓW COMPUTOOLS

Zespół Computools zajmuje się opracowywaniem specjalnego oprogramowania i rozwiązań cyfrowych. Obecnie zespół ekspertów liczy ponad 250 wykwalifikowanych specjalistów. Dzięki stabilnemu rozwojowi Computools nadal przyciąga nowych specjalistów i menedżerów oraz wspiera wewnętrzne programy szkoleniowe dla pracowników, których celem jest poprawa doświadczenia pracowników i stymulowanie ich rozwoju zawodowego. Computools zapewnia wspierające środowisko pracy, w którym każdy pracownik ma możliwość doskonalenia swoich umiejętności i zdobywania większej wiedzy w swoim kierunku. Wspierając wzrost i rozwój pracowników, podnosimy jakość cyfrowych produktów i usług świadczonych naszym klientom oraz pomagamy w rozwoju branży IT jako całości.

Zwiększone zapotrzebowanie na usługi IT sugeruje, że szkolenie nowych specjalistów IT i zaangażowanie ich w procesy tworzenia oprogramowania jest koniecznością dla firm IT, które dążą do globalnego rozszerzania. Zespół Computools składa się z najlepszych talentów technologicznych, którzy zostali przeszkoleni i rozwijają się w firmie. Mamy zespół profesjonalistów, którzy szukają zdolnych pracowników i ich następnego rozwoju. Teraz firma ma unikalny program rozwoju dla każdej technologii i rodzaju usług. Naszym priorytetem jest odkrywanie błyskotliwych talentów i wysokiej jakości rozwój profesjonalistów, ponieważ dla nas najcenniejszym atutem firmy są ludzie.

Od momentu założenia Computools w 2013 roku firmie udało się przyciągnąć ponad 250 pracowników, którzy mają kwalifikacje i doświadczenie w różnych obszarach projektowania i rozwoju oprogramowania. Obecnie Computools stale produkuje zaawansowane rozwiązania cyfrowe i dostarcza wysokiej klasy oprogramowanie dla przedsiębiorstw, ponieważ nasz zespół ekspertów stale rośnie wraz z naszą wiedzą technologiczną. Dokładamy wszelkich starań, aby stworzyć odpowiednie środowisko do nauki i oferować różnorodne programy rozwojowe wspierające interesy naszych pracowników w Edukacji Informatycznej. Nasi menedżerowie HR są odpowiedzialni za opracowywanie indywidualnych programów rozwoju zawodowego dla wszystkich pracowników, a także za wspieranie ich inicjatyw w celu zdobycia podobnego doświadczenia na zewnętrznych szkoleniach. Ponadto naszą główną siłą jest kompetentny i doświadczony zespół kierownictwa wyższego szczebla, który promuje szkolenia i rozwój pracowników, a tym samym ogólny wzrost i sukces Computools.

DOŁĄCZ DO COMPUTOOLS

WYPEŁNIJ FORMULARZ LUB NAPISZ DO NAS NA hr@computools.comA DOBIERZEMY DLA CIEBIE INTERESUJĄCĄ OFERTĘ

    CV (W FORMACIE:.DOC, DOCX, .PDF LUB .RTF)*

    WYŚLIJ CV →