SERGIEJ TYMCHUK

Chief Executive Officer

CYTAT

“Bycie liderem biznesu oznacza przede wszystkim, że jestem odpowiedzialny za los i dobro każdego pracownika, który pracuje w firmie. Szukam nowych rozwiązań i sposobów na przeniesienie Computools na wyższy poziom z dnia na dzień i mocno wierzę, że moim powołaniem jest pomaganie firmom w napędzaniu ich rozwoju dzięki najnowocześniejszej technologii.”

Sergiej Tymchuk jest dyrektorem generalnym firmy Computools, nagradzanej IAOP 2020, IAOP 2022 i SVUS za rozwój oprogramowania o pełnym spektrum. Pod jego kierownictwem Computools wyrósł na światowego lidera, który obecnie współpracuje z firmami w USA, Kanada, Europa, Bliski Wschód, Azja, Australia i Oceania.

Sergiej Tymchuk był aktywnie zaangażowany w przedsiębiorczość i marzył o stworzeniu firmy informatycznej od 12 lat. Po ukończeniu studiów magisterskich na kierunku „oprogramowanie systemów” założył Computools w 2013 roku z ambicją oferowania niestandardowych rozwiązań technologicznych dla firm poszukujących cyfrowej transformacji swoich systemów biznesowych. W 2019 roku Sergej zapisał się na programy General MBA w City Business School, aby jeszcze bardziej wzmocnić swoje umiejętności zarządzania i dalej doskonalić swoje umiejętności przywódcze jako dyrektor wykonawczy Computools.

Przez lata Sergiej Tymchuk wprowadził solidny system zarządzania przedsiębiorstwem i ukształtował podstawowe wartości i filozofię Computools; “dzisiaj jesteśmy lepsi niż wczoraj”. Jest aktywny w tworzeniu środowiska sprzyjającego produktywności, w którym wszyscy członkowie zespołu mogą realizować swoje umiejętności zawodowe i rozwijać swoją wiedzę.

Jego przejrzysty styl zarządzania jest głównym powodem, dla którego firma nadal rozwija się w tak szybkim tempie. Computools działa na wielu rynkach z głównymi biurami w USA, Kanadzie, Wielkiej Brytanii, Francji, Belgii, Niemczech, Polsce, Izraelu, Ukrainie, Gruzji i Japonii.

 

DOŁĄCZ DO COMPUTOOLS

WYPEŁNIJ FORMULARZ LUB NAPISZ DO NAS NA hr@computools.com A DOBIERZEMY DLA CIEBIE INTERESUJĄCĄ OFERTĘ

    CV (W FORMACIE:.DOC, DOCX, .PDF LUB .RTF)*

    WYŚLIJ CV →