1.
W Computools innowacje są standardem. Klienci ufają nam dzięki naszej przejrzystości, strukturalności, wysokiej wydajności i intuicyjnej funkcjonalności na każdym etapie procesu tworzenia oprogramowania. W końcu, jeśli nie robisz tego perfekcyjnie, to czy w ogóle warto to robić?
2.
Przyszłość jest pod kontrolą. Jesteśmy firmą wizjonerów – ludzi, którzy nie tylko zwracają uwagę na to, co dzieje się na całym świecie, ale także oferują unikalne rozwiązania, które tworzą prawdziwą zmianę.
3.
W głębi duszy jesteśmy cyfrowymi humanistami. Nasze platformy, aplikacje i produkty IT mają jeden cel: ułatwić naszym klientom dbanie o swoich klientów. Zaczyna się od zorientowanego na człowieka podejścia do wszystkiego, co robimy. Niezależnie od tego, czy chodzi o budowanie doświadczenia klienta, pracę z klientami czy zarządzanie zespołem — kierujemy się empatią.
To prestiżowe wyróżnienie jest świadectwem naszego nieustannego dążenia do doskonałości w dostarczaniu wysokiej jakości usług outsourcingowych na całym świecie i chcielibyśmy podziękować naszym klientom, partnerom i pracownikom za ich nieustające wsparcie.
Computools otrzymał nagrodę Best Leadership Teams 2024 od Comparably. Ocena została oparta na informacjach zwrotnych od pracowników firmy, którzy anonimowo podzielili się swoimi opiniami na temat CEO, kierowników działów i bezpośrednich menedżerów. Nagroda ta świadczy o wysokim poziomie zaufania w zespole, efektywnej współpracy, uznaniu i lojalności pracowników.
W 2023 roku Computools otrzymał wysoką nagrodę od największej internetowej społeczności programistów na Ukrainie, DOU. Computools zajął drugie miejsce w kategorii «200-800 specjalistów» za wysoki poziom warunków pracy i szerokie możliwości rozwoju pracowników.
Computools już po raz trzeci z powodzeniem spełnia kryteria wyboru IAOP, zaangażowanie i wkład w tworzenie zrównoważonego globalnego ekosystemu biznesowego IT.
Computools został uznany za jedną z najlepszych firm programistycznych WordPress w USA.
Computools znalazł się wśród 50 najlepszych firm w rankingu Best Company for Diversity. Nagroda od Comparably została przyznana na podstawie anonimowych opinii pracowników, którzy ocenili wsparcie firmy w zakresie różnorodności.
W 2023 roku Comparably, która jest wiodącą platformą do porównywania kultury korporacyjnej, umieściła Computools na liście Best Company Work-Life Balance. Wyróżnienie przyznawane jest na podstawie anonimowych opinii obecnych pracowników na temat ich ogólnego zadowolenia z równowagi między życiem zawodowym a prywatnym.
Firma Computools znalazła się w pierwszej dziesiątce firm, które zapewniają najlepsze premie i świadczenia dla swoich pracowników. W ciągu roku Comparably przeprowadziło sondaż wśród około 70 000 firm. Uzyskane od pracowników opinie sprawiły, że Computools zajął jedno z czołowych miejsc w rankingu Best Company Perks & Benefits.
Comparably zaliczyło Computools do 20 najlepszych firm w rankingu Best Company Compensation w 2023 roku. W Comparably odnotowano ogólne zadowolenie pracowników z konkurencyjnego pakietu wynagrodzeń.
Firma Computools została wysoko sklasyfikowana w rankingu Happiest Employees, który obejmował 200 różnych firm. Platforma Comparably oceniała zadowolenie pracowników i ogólny poziom szczęścia w miejscu pracy i wyróżniła osiągnięcia Computools w tym zakresie.
DOU, największa ukraińska online-wspólnota deweloperów, uznała Computools za najlepszego IT-pracodawcę w 2022 roku. DOU wysoko oceniło nasze warunki pracy i możliwości rozwoju pracowników, dzięki czemu firma zajęła pierwsze miejsce w kategorii „200-800 specjalistów”.
IAOP umieścił firmę Computools na liście 2022 Global Outsourcing 100. Stowarzyszenie doceniło nasz szybki rozwój, wysokie standardy rozwoju i rozległe doświadczenie w wielu branżach.
Computools otrzymał kolejną godną pochwały regalię od Techreviewer. Firma znalazła się wśród najlepszych programistów Top App Developers in New York w 2021 roku, potwierdzając wysoką jakość pracy i zorientowaną na człowieka obsługę klienta przez Computools.
W 2021 roku Computools został uznany za jednego z Best Managed IT Service Providers w Nowym Jorku.
DOU, największa witryna społeczności programistów w Ukrainie, uznała Computools za najlepsze miejsce do pracy w 2021 roku. DOU odnotowało nasze warunki pracy, ochronę socjalną, programy szkoleniowe, wygodne biura i inne przydatne korzyści.
Międzynarodowe Stowarzyszenie specjalistów outsourcingu (IAOP) umieściło Computools na liście 2020 Global Outsourcing 100. IAOP docenił zorientowane na klienta podejście Computools i zaangażowanie w innowacje.
Prace inżynierów IT firmy Computools zostały docenione przez Goodfirms. Firma znajduje się na liście najlepszych firm programistycznych.
W 2020 roku Computools był finalistą DevOps Industry Awards w kategorii „najlepsze wykorzystanie technologii DevOps”.
Computools uzyskała status Top Web Development Company. Umiejętna i produktywna praca programistów firmy została szczególnie doceniona przez AppFutura.
Wadline umieścił firmę Computools w rankingu Top Software Developer w USA. Firma Computools została uznana za zaufanego partnera biznesowego, który zapewnia skuteczne rozwiązania cyfrowe dla firm.
TopDevelopers ocenili firmę Zomputools jako innowacyjny Top Angular.js developer, który stara się przekształcić pomysły o dowolnej złożoności w solidne strony internetowe i aplikacje internetowe.
Według Top App Development Companies Computools jest uznawana za godną zaufania firmę ze względu na innowacyjne podejście, otwartość i przejrzystość.
W 2019 roku firma Computools z powodzeniem uzyskała certyfikat IMP³rove Assessment zgodnie z dokumentami normalizacji europejskiej i otrzymała odpowiednie dokumenty.
COMPUTOOLS TO FIRMA ODPOWIEDZIALNA SPOŁECZNIE, KTÓRA UCZESTNICZY W RÓŻNYCH INICJATYWACH, ABY DZIELIĆ SIĘ WIEDZĄ I DOŚWIADCZENIEM ORAZ CZYNIĆ TEN ŚWIAT LEPSZYM MIEJSCEM
American Data Processing, Inc. stworzył The Artificial Intelligence Business Directory by American Data Processing, INC. - platforma biznesowa, dzięki której przedsiębiorstwa poszukujące usług i rozwiązań w zakresie sztucznej inteligencji miały możliwość bezpośredniego kontaktu z wykwalifikowanymi firmami, które mają duże doświadczenie w tych branżach. Platforma pozwala klientom szybko znaleźć wykonawców, którzy szybko zbudują potrzebny produkt. Firmy mogą mieć pewność co do kompetencji i kwalifikacji firm, które oferują swoje usługi na tym portalu.
IFIP jest pozarządową organizacją non-profit dla naukowców i profesjonalistów zajmujących się przetwarzaniem informacji od 1960 roku. Jest uznawana przez Organizację Narodów Zjednoczonych i inne organizacje światowe, a obecnie zrzesza Stowarzyszenia IT z 56 krajów, które obejmują pięć kontynentów i mają ponad pół miliona członków. Jednym z ważnych obszarów działalności IFIP jest organizacja i finansowanie konferencji informatycznych.
WITSA to przodujące konsorcjum branży IT z ponad 80 krajami na całym świecie. Jego uczestnicy stanowią ponad 90% światowego rynku technologii informatycznych. WITSA stara się rozwijać przemysł i napędzać jego transformację, ponieważ technologia informacyjno-komunikacyjna (ICT) jest jedną z napędzających gałęzi gospodarki światowej. Stowarzyszenie promuje handel międzynarodowy i inwestowanie w produkty i usługi ICT poprzez globalną sieć kontaktów. Dokłada starań o współpracę w branży oraz wymianę doświadczeń i wiedzy pomiędzy firmami.
Microsoft Partner Network to program partnerski firmy Microsoft dla firm IT, które świadczą usługi i rozwiązania oparte na produktach firmy Microsoft. To partnerstwo umożliwia dostęp do licencjonowanych narzędzi marketingowych i wsparcia, technologii, szkoleń i instrukcji dla pracowników, a także współpracę z firmą Microsoft i tworzenie rozwiązań opartych na ich produktach.
Enterprise Europe Network pomaga przedsiębiorstwom we wdrażaniu innowacji i rozwoju na skalę międzynarodową. Jest to ogólnoświatowa sieć wsparcia dla firm, które mają ambicje wejścia na rynek międzynarodowy. Działalność firmy została wdrożona w ponad 60 krajach. Obecnie jest to ponad 600 organizacji i 3000 ekspertów, w tym: Izby Przemysłowo-Handlowe, instytuty badawcze i uniwersytety, które są znane z niezwykłego wsparcia przedsiębiorców.
techUK to stowarzyszenie branżowe, które zrzesza ludzi, firmy i organizacje w celu osiągnięcia pozytywnych rezultatów technologii cyfrowej. Z ponad 940 członkami (z których większość to MŚP) w całej Wielkiej Brytanii, techUK tworzy sieć innowacji i współpracy między biznesem, rządem i interesariuszami, aby zapewnić lepszą przyszłość ludziom, społeczeństwu, gospodarce i planecie. Zapewniając specjalistyczną wiedzę i wgląd, stowarzyszenie wspiera członków, partnerów i interesariuszy, przygotowując Wielką Brytanię na to, co nadejdzie w stale zmieniającym się świecie.
JASIPA (Japan System Integration Partners Association) to stowarzyszenie informatyczne, które zrzesza liczne firmy IT na całym świecie i wspiera wdrażanie technologii IT w małych i średnich firmach w całej Japonii. Dołączenie do JASIPA umożliwia rozwój silnych powiązań biznesowych między japońskimi i światowymi firmami IT, a także wymianę rozwiązań technicznych i biznesowych w celu otwarcia nowych ścieżek rozwoju firmy. Ta organizacja non-profit powstała w 2002 roku i obecnie skupia setki przedstawicieli branży IT.
SoDA, skrót od Software Development Association Poland, jest organizacją dedykowaną polskiej branży IT. Założone w 2018 roku, SoDA zostało powołane przez wizjonerskich twórców w celu zjednoczenia i rozwoju sektora oprogramowania w Polsce. Od momentu powstania SoDA stale się rozwija i ewoluuje pod kierunkiem swoich założycieli. Z biegiem lat organizacja rozszerzyła swoje wpływy i sieć kontaktów w polskiej branży IT. Główną misją SoDA jest promowanie, wspieranie, rozwój i integracja polskich firm programistycznych. Stowarzyszenie aspiruje do łączenia różnych graczy z branży i dostarczania im przydatnych narzędzi do rozwoju.
Stowarzyszenie (IT Ukraine Association) zostało założone w 2004 roku przez przewodnie firmy IT w Ukrainie. Przez lata aktywnej pracy Stowarzyszenie stało się największą społecznością firm IT w Ukrainie i zrzesza ponad 50 przewodnich firm programistycznych. Misją Stowarzyszenia jest zapewnienie korzystnych warunków dla zrównoważonego rozwoju sektora IT w kraju. Wśród celów stowarzyszenia jest ochrona interesów branży IT, wspieranie rozwoju projektów edukacyjnych i społecznych, promocja przemysłu w Ukrainie i za granicą oraz wspieranie biznesu poprzez nawiązywanie nowych kontaktów.
Diia.City to unikalny system prawny i podatkowy dla firm IT na Ukrainie. Oferuje on mniejsze obciążenia podatkowe i elastyczny model zatrudniania. Diia.City umożliwia podpisywanie umów o dzieło z pracownikami, co upraszcza proces zarządzania personelem i zapewnia freelancerom gwarancje socjalne. Portal podlega prawu angielskiemu, co upraszcza prowadzenie interesów z zagranicznymi partnerami i tworzy środowisko do współpracy z globalnymi liderami branży IT.