OLEG SVET

Co-Founder and Chief Delivery Officer

CYTAT

“Technologia to niesamowita szansa na uczynienie świata lepszym miejscem. Moją misją jest udostępnienie ich ludziom w naturalny i łatwy sposób. Wyjaśnić, że technologia zawsze będzie podporządkowana człowiekowi i nigdy nie będzie stanowić zagrożenia.”

Oleg Svet zajmuje stanowisko Dyrektora Działu Delivery w Computools od 2013 roku. Jest kluczową osobą odpowiedzialną za transformację cyfrową i dostarczanie klientom rozwiązań programowych. Oleg Svet kieruje wszystkimi działami rozwoju i koordynuje złożone projekty oprogramowania tworzone w Computools.

Przed objęciem obecnego stanowiska Oleg uzyskał tytuł magistra w dziedzinie „Oprogramowania systemowego”, zdobył różnorodne praktyczne doświadczenie w tworzeniu oprogramowania i zrealizował szereg udanych projektów programistycznych. Pełnił różne role biznesowe, takie jak kierownik projektu, lider zespołu i architekt rozwiązań. Jego wiedza cyfrowa odgrywa kluczową rolę w świadczeniu usług konsultingowych IT i opracowywaniu strategii transformacji zorientowanych na klienta. Oleg Svet ma dużą wiedzę w dziedzinie zdrowia, finansów, handlu detalicznego i usług konsumenckich. Dobrze radzi sobie z tworzeniem zwinnych procesów, które zwiększają wydajność operacyjną. Jest także głównym konsultantem w ocenie infrastruktury IT firmy klienta, która wymaga optymalizacji lub poprawy.

Oprócz obowiązków związanych z dostarczaniem oprogramowania, Oleg Svet decyduje o potrzebie wprowadzenia zmian technologicznych w firmie Computools i kieruje odpowiednimi zmianami innowacyjnymi niezbędnymi do zapewnienia wysokiego postępu cyfrowego w organizacji. Jest oddany swojej pracy w Computools i jest zainteresowany rozpowszechnianiem wiedzy informatycznej w całym kraju. W szczególności stara się wspierać rozwój zawodowy specjalistów IT i był jednym z głównych członków jury Ukrainian IT Awards w 2019 roku.

DOŁĄCZ DO COMPUTOOLS

WYPEŁNIJ FORMULARZ LUB NAPISZ DO NAS NA hr@computools.com A DOBIERZEMY DLA CIEBIE INTERESUJĄCĄ OFERTĘ

    CV (W FORMACIE:.DOC, DOCX, .PDF LUB .RTF)*

    WYŚLIJ CV →