GRYGORIJ SHADARA

Co-Founder and Chief Operating Officer

CYTAT

“Sukces przychodzi dzięki ciężkiej pracy i ciągłym zmianom. Zmiana jest jedynym niewątpliwym warunkiem pozostania użytecznym i wartościowym w tym dynamicznym świecie. Im bardziej chcesz się zmienić, tym lepiej się stajesz.”

Grygorij Shadara pełni funkcję dyrektora operacyjnego firmy Computools od 2014 roku. Jego główną rolą jest wdrażanie strategii biznesowych, planów na poziomie organizacyjnym oraz wspieranie zrównoważonego wzrostu i rozwoju firmy.

Grygorij Shadara posiada dwa stopnie magisterskie z zakresu „Finanse ogólne” oraz „język obcy i językoznawstwo”. Rozpoczynając karierę jako kierownik projektu w 2008 roku, zdobył doświadczenie i głębokie zrozumienie branży IT i tworzenia oprogramowania. Zanim został współzałożycielem Computools, pełnił inne role biznesowe oraz pełnił funkcję kierownika ds. wsparcia i rozwoju biznesu, co pozwoliło mu szybko osiągnąć sukces w strategicznym planowaniu biznesowym, pozyskiwaniu klientów i w inicjatywach marketingowych.

Kompetencje Grygorija Shadary pozwalają firmie Computools z powodzeniem działać i rozwijać się na różnych rynkach. Wraz z dyrektorem generalnym określa wizję i przyszłość firmy. W szczególności jego wkład polega również na optymalizacji alokacji zasobów i zarządzania zespołem sprzedaży. Pod jego kierownictwem i koordynacją menedżerowie ds. rozwoju biznesu rozwijają się zawodowo i znajdują nowe możliwości biznesowe.

Grygorij jest niewątpliwie jednym z najsilniejszych menedżerów firmy Computools. Jego styl przywództwa opiera się na uczestnictwie i dawaniu przykładu. Jako Kierownik ds. Sprzedaży zachęca podwładnych do ciągłego rozwijania swoich umiejętności oraz wspiera ich pomysły i projekty dotyczące rozwoju i wzrostu biznesu.

 

DOŁĄCZ DO COMPUTOOLS

WYPEŁNIJ FORMULARZ LUB NAPISZ DO NAS NA hr@computools.com A DOBIERZEMY DLA CIEBIE INTERESUJĄCĄ OFERTĘ

    CV (W FORMACIE: .DOC, DOCX, .PDF LUB .RTF)*

    WYŚLIJ CV →