Opinie Pracowników

Wypowiedzi pracowników, którzy wyrazili chęć wystawienia opinii. zacznij z nami współpracować i zostaw swoją opinię

https://careers.computools.pl/wp-content/uploads/2022/05/Group-648-4.jpg

"Od ponad 5 lat pracuję w Computools i w tym czasie doświadczyłem, jak firma rośnie i rozwija się. Jednak najważniejsze jest to, że pozostaje wierna swoim wartościom i nie zapomina o swoich współpracownikach. Pracujemy w zespole, w którym doceniana jest każda osoba. Z wielką przyjemnością pracuję w takim zgranym zespole i życzę każdemu znalezienia takiego dogodnego miejsca do pracy!"

STANISLAV VDOVENKO

NODE.JS TECHNOLOGY LEAD

05.12.2023

"Już od około dwóch lat pracuję w Computools. To wspaniała firma, w której zawsze staramy się osiągnąć najlepsze rezultaty dla naszych klientów i w naszym osobistym rozwoju. Na co dzień współpracuję z profesjonalnym i przyjaznym zespołem, który zawsze jest gotowy do pomocy i wzajemnego wsparcia. Mamy komfortowe środowisko pracy i dlatego czujemy się tu jak w domu. Jeżeli poszukujesz pracy w stabilnej firmie, w której oczekujesz na realizację ciekawych zadań i możliwości rozwoju, to Computools - to najlepszy wybór!"

Maksym Dyaczenko

React Developer

16.03.2023

"Stanowisko Head of Java wymaga dużego doświadczenia i odpowiedzialności. A moja kariera rozpoczęła się w Computools 7 lat temu. W tym czasie mogłem współpracować z profesjonalistami w swojej dziedzinie przy wielu projektach. Najważniejsze dla mnie jest atmosfera i ludzie, którzy tu pracują."

IGOR SZEREGINŚKI

Head of Java

03.06.2022

"Computools to moja pierwsza firma i jestem tu od 4 lat jako pracownik) Przeszedłem od 0 do poziomu strong middle i jestem koordynatorem działu. Są ciekawe projekty, możliwości wzrostu i rozwoju, świetne wynagrodzenie, a co najważniejsze przyjazny zespół. Brałem udział w wielu różnych projektach, dzięki firmie poprawiłem swoje umiejętności komunikacyjne z zagranicznymi klientami z Europy i Ameryki."

JURIJ ŁUKASZENKO

C# Developer

31.05.2022

"W czasie pracy w firmie mogę powiedzieć tak — podoba mi się, że jest rozwój osobisty i zawodowy. Jeśli dla Ciebie ważna jest wymiana fidbacków, tutaj na pewno otrzymasz taką możliwość."

ANDRIJ OKSELENKO

react developer

02.02.2022

“Chciałbym podziękować za ciepłą atmosferę. Nie ma nic lepszego, gdy czujesz się komfortowo w zespole. Tutaj zawsze ci pomogą, zagrają z tobą w tenisa i będą się z tobą śmiać przy obiedzie”

KOSTIANTYN SALEJCZUK

React Native Developer

02.02.2022

“W Computools wszystko jest dla mnie najlepsze, jestem w 100% zadowolony z firmy. Ekspertyza Leadów jest na najwyższym poziomie, zawsze wiesz, czego się uczyć i do czego dążyć. W każdej sytuacji jest wsparcie kolegów. A na tle tego wszystkiego otoczenie, w którym odbywają się imprezy i imprezy firmowe, jest po prostu wspaniałe)”

BOGDAN KUSZCZ

React Native Developer

24.01.2022

"Niedawno dołączyłem do Computools, ale zakochałem się w firmie od pierwszych kroków. Wspaniali ludzie, dobra atmosfera, ciekawe zadania, doskonałe procesy (zarówno robocze, jak i administracyjne). Cieszę się, że jestem częścią zespołu)"

DARIA NESTERCOWA

PR Specialist

02.12.2021

"Computools to świetna firma, która jest zainteresowana rozwojem swoich pracowników. Przyczynia się do tego przyjazny zespół, ciekawe zadania i atmosfera. W trudnych sytuacjach zawsze można poprosić o radę i uzyskać wsparcie."

DMYTRO KUZMICHOW

Project manager

11.08.2021

"Poziom firmy zawsze zależy od tego, czy chcesz polecić tę firmę swoim znajomym, mogę śmiało powiedzieć, że jestem gotowa. Computools ma wspaniały zespół, silny zespół techniczny, ciepłą atmosferę. Dla mnie to bardzo fajna firma!"

MARYNA PARKHOMENKO

Angular Developer

09.08.2021

"Jestem wdzięczny firmie przede wszystkim za rozwój. Ważne jest dla mnie, aby rozwijać się jako specjalista, więc poświęcam wystarczająco dużo czasu na samorozwój, a także TL tworzy indywidualny plan rozwoju specjalnie dla mnie, co pozwala mi poprawić moją wiedzę."

SIERGIEJ KOMAROW

Software Developer

22.06.2021

"Pracuję tu od prawie roku. Jestem nowy w branży IT — więc na początku bardzo potrzebowałem pomocy. Moi koledzy z warsztatu okazali się dobrymi specjalistami, którzy zawsze są gotowi przyjść mi z pomocą, co bardzo pomogło mi rozpocząć."

IGOR OLEKSIEJENKO

WEb developer

15.06.2021

"Zacząłem pracować w Computools od początku grudnia 2020 roku. Tutaj zdecydowałem się pójść po pierwszej rozmowie kwalifikacyjnej, ponieważ podczas rozmowy z moim obecnym zespołem zdałem sobie sprawę, że rozmawiam z osobą, która jest bardzo doświadczona i profesjonalna w swojej dziedzinie."

WIKTOR CZYSTIAKOW

PHP Developer

09.04.2021

"Pracuję w firmie od ponad roku, jest ciągły rozwój i umiejętności i nie obrażają wynagrodzenia, dobry, przyjazny zespół, jeśli są pytania — zawsze pomogą, chciałbym osobno zwrócić uwagę na profesjonalizm i dobre nastawienie kolegów, a zwłaszcza mentorów"

JEWHEN JEROCHIN

.NET Developer

10.12.2020

"Chciałbym powiedzieć o najważniejszym — ludziach. Przez pół roku pracy w firmie miałem okazję kontaktować się z wieloma ludźmi, różnymi zawodami i typami i nigdy wcześniej nie byłem tak mile zaskoczony. Prostota, otwartość, życzliwość, pozytywność, profesjonalizm — wszystko to codziennie towarzyszy w komunikacji z zespołem"

ANDRZEJ WOJTENKO

Business Analyst

11.12.2018
Pokaż więcej

DOŁĄCZ DO COMPUTOOLS

WYPEŁNIJ FORMULARZ LUB NAPISZ DO NAS NA hr@computools.com A DOBIERZEMY DLA CIEBIE INTERESUJĄCĄ OFERTĘ

    CV (W FORMACIE:.DOC, DOCX, .PDF LUB .RTF)*

    WYŚLIJ CV →