WIKTORIA FEFELOVA

Chief People Management Officer

CYTAT

“Jako szef działu HR moim obowiązkiem jest utrzymanie motywacji pracowników, ich ogólnego samopoczucia i zdrowej atmosfery w biurze. Pozytywne środowisko w zespole zawsze owocuje wzrostem i rozwojem firmy. Dlatego utrzymujemy go na wysokim poziomie.”

Wiktoria Fefelova pełni funkcję dyrektora zarządzania personelem od 2021 roku. Jej bezpośrednie obowiązki koncentrują się wokół obszarów działalności, które mogą bezpośrednio lub pośrednio poprawić wydajność pracowników i ich rozwój w firmie.

Wiktoria ma wykształcenie wyższe w dziedzinie ekonomii międzynarodowej. Poprzez edukację humanistyczną i szkolenia wewnętrzne rozwinęła doskonałe umiejętności interpersonalne i zarządcze, które pozwalają jej utrzymać wysokie zaangażowanie pracowników.

Wszechstronne kompetencje Wiktorii pozwalają Computools z powodzeniem rozwijać się wewnątrz i na zewnątrz. Dzięki najlepszym praktykom HR zarządza procesami cyklu życia pracowników i korzyściami dla nich. Podejmuje inicjatywy zewnętrzne, aby wspierać wartości i cele Computools, regulując uczciwe warunki pracy, wpływ firmy na środowisko i wartości w zakresie odpowiedzialności społecznej.

Wiktoria Fefelova jest integralną częścią zespołu Computools, który szczerze przyczynia się do jego rozwoju. Jej praca pomaga przyciągać i zatrzymywać talenty oraz realizować cele strategiczne w skali globalnej.

DOŁĄCZ DO COMPUTOOLS

WYPEŁNIJ FORMULARZ LUB NAPISZ DO NAS NA hr@computools.com A DOBIERZEMY DLA CIEBIE INTERESUJĄCĄ OFERTĘ

    CV (W FORMACIE:.DOC, DOCX, .PDF LUB .RTF)*

    WYŚLIJ CV →