Mykhailo Hnatyev

Chief Business Development Officer

CYTAT

“Jestem dyplomatycznym menedżerem, który dobrze rozumie innych i jest w stanie efektywnie współpracować z wieloma interesariuszami, aby osiągnąć wynik zespołowy. Dodaję wartości poprzez tworzenie środowiska zespołowego, w którym mocne strony każdej osoby przyczyniają się do osiągania wyników.”

Mykhailo jest doświadczonym i wykwalifikowanym specjalistą z doświadczeniem w analizie biznesowej, zarządzaniu projektami (posiada certyfikat PMP), testowaniu, nauczaniu, coachingu i konsultingu. Jest głęboko przekonany, że czas trwania relacji biznesowej zależy od jakości doświadczenia, jakie klienci otrzymują podczas interakcji z dostawcą usług.

Zajmuje się nadzorowaniem relacji firmy z klientami w Wielkiej Brytanii. Do jego zadań należy zapewnienie długoterminowej współpracy opartej na wzajemnym zaufaniu, wysokiej jakości usług i przewidywalnej realizacji projektów. Mykhailo nawiązuje kontakty między klientami i zespołami dostawców oraz aktywnie poszukuje nowych możliwości dla klientów.

Do zakresu jego odpowiedzialności należy również promowanie innowacyjnych usług. Posiada wieloletnie doświadczenie w sprzedaży, relacjach z klientami B2B, zarządzaniu projektami, analizie biznesowej, testowaniu, nauczaniu i konsultingu. Ponadto dzieli się swoim doświadczeniem jako prelegent i konsultant. Jest absolwentem studiów Executive MBA w Ashridge Business School w Wielkiej Brytanii. Do kluczowych kompetencji Mykhailo należą: relacje biznesowe, zarządzanie kluczowymi klientami, sprzedaż, pozyskiwanie klientów, zarządzanie projektami, PMP, zarządzanie portfelem projektów, PMO, analiza biznesowa, psychologia, zmiany organizacyjne, nauczanie, coaching i doradztwo.

DOŁĄCZ DO COMPUTOOLS

WYPEŁNIJ FORMULARZ LUB NAPISZ DO NAS NA hr@computools.com A DOBIERZEMY DLA CIEBIE INTERESUJĄCĄ OFERTĘ

    CV (W FORMACIE:.DOC, DOCX, .PDF LUB .RTF)*

    WYŚLIJ CV →