Middle/Senior DevOps Engineer

Miasto

Polska: Wrocław, Łódź, Warszawa, zdalnie

Poziom

Middle/Senior

Sposób współpracy

Zatrudnienie na pełen etat

Wymagane doświadczenie

ponad 3 lata doświadczenia

Liczba otwartych pozycji

1

Szukamy Middle/Senior DevOps Engineer, aby poszerzyć nasz zespół.

CZEGO OCZEKUJEMY:

  • Umiejętności administrowania systemem Linux;
  • Doświadczenie w pracy z Bash, Docker, Docker-Compose;
  • Znajomość AWS (EC2, VPC, Subnets, S3, CloudFront, etc.);
  • Zrozumienie DNS, NginX;
  • Doświadczenie w pracy z GIT;
  • Zrozumienie CI/CD flow;
  • Zrozumienie sieci;
  • Podstawowe umiejętności administrowania bazami danych;
  • Podstawowe umiejętności programistyczne backend.
Będzie plusem:
  • Doświadczenie w pracy z GitLab CI, Jenkins;
  • Znajomość GCP/Azure/DO.
Znajomość języków:
  • Angielski Upper-Intermediate.

PODSTAWOWE OBOWIĄZKI:

  • Publikować program w production;
  • Konfigurować EKS, S3 buckets dla frontend;
  • CloudFront, Route53;
  • Konfigurować Gitlab CI/CD pipelines;
  • Jenkins.

OFERUJEMY:

Praca w zespole profesjonalistów:
  • Silni technicy, którzy są gotowi pomóc w rozwiązywaniu problemów.
Stały rozwój zawodowy:
  • Spotkania 1:1 i spotkania finansowe;
  • Indywidualny plan rozwoju, który pomaga osiągnąć zamierzone cele na ścieżce kariery;
  • Możliwość zmian i rozbudowy stack technologii wewnątrz firmy;
  • Płatne konferencje i certyfikaty;
  • Wykłady i warsztaty;
  • Bazy wiedzy w firmie.
Możliwość rozwoju pionowego:
  • Oferujemy możliwość rozwoju do koordynatora kierunku, a później do Technology Lead.
  • Doskonalenie języka angielskiego:
  • Kursy konwersacji języka angielskiego.
Dbanie o pracowników:
  • Elastyczne godziny pracy;
  • Możliwość pracy zdalnej przy sprzęcie i meblach, które firma może zapewnić w celu zapewnienia komfortowej pracy;
  • 24 dni kalendarzowe urlopu i płatnego zwolnienia chorobowego;
  • Wsparcie finansowe i upominki na ważne wydarzenia.

DOŁĄCZ DO COMPUTOOLS

WYPEŁNIJ FORMULARZ LUB NAPISZ DO NAS NA hr@computools.com A DOBIERZEMY DLA CIEBIE INTERESUJĄCĄ OFERTĘ

    CV (W FORMACIE:.DOC, DOCX, .PDF LUB .RTF)*

    WYŚLIJ CV →