Darya Savchenko

Chief Recruitment Officer

CYTAT

“Najważniejszą wartością firmy - są jej ludzie. Pozyskanie nowych talentów - to ogromna odpowiedzialność, która polega na stworzeniu dopasowania między celami i wartościami firmy a jej obecnymi pracownikami. Moja praca polega na zapewnieniu firmie profesjonalistów, którzy z pasją podchodzą do tego, co robią.”

Darya Savchenko jest absolwentką studiów socjologicznych. Przed dołączeniem do Computools pracowała na kilku stanowiskach administracyjnych w sektorze publicznym. W poszukiwaniu nowych możliwości i wyzwań dołączyła do Computools w 2019 roku jako rekruterka.

Dzięki szybkiemu rozwojowi zespołu i firmy, w 2020 roku została awansowana na stanowisko Head of Recruitment. Do zakresu jej obowiązków należało zarządzanie zespołem, koordynowanie pracy rekruterów oraz wdrażanie nowych inicjatyw usprawniających proces rekrutacji.

Brała czynny udział w kształtowaniu marki pracodawcy, reputacji korporacyjnej i sposobu postrzegania firmy na rynku.

Od 2021 roku Darya zajmuje stanowisko Chief Recruitment Officer. Nieustannie pracuje nad usprawnianiem procesów rekrutacyjnych i brandingowych firmy.

Współpracuje bezpośrednio z działem marketingu nad kształtowaniem marki pracodawcy i współpracuje z organizacjami zewnętrznymi w celu wspierania inicjatyw wolontariackich.

Z uwagi na rozwój firmy Computools i otwarcie nowego biura w Polsce, postanowiono stworzyć polską stronę internetową poświęcona karierze.

W 2021 roku Darya zaczęła pracować nad rozwojem ukraińskich i polskich stron internetowych Computools poświęconych karierze. Delegowała i nadzorowała tworzenie treści, współpracując z marketerami, projektantami i programistami. To z kolei pozwoliło Computools rozszerzyć dostęp do kluczowych talentów w nowych regionach i zoptymalizować procesy rekrutacji.

W znaczący sposób przyczynia się do rozwoju firmy i satysfakcji zatrudnionych przez nią pracowników.

DOŁĄCZ DO COMPUTOOLS

WYPEŁNIJ FORMULARZ LUB NAPISZ DO NAS NA hr@computools.com A DOBIERZEMY DLA CIEBIE INTERESUJĄCĄ OFERTĘ

    CV (W FORMACIE:.DOC, DOCX, .PDF LUB .RTF)*

    WYŚLIJ CV →