Middle/Senior Python Developer

Miasto

Polska: Wrocław, Łódź, Warszawa, zdalnie

Poziom

Middle/Senior

Sposób współpracy

Zatrudnienie na pełen etat

Wymagane doświadczenie

ponad 3 lata doświadczenia

Liczba otwartych pozycji

1

Szukamy Middle/Senior Python Developer, aby poszerzyć nasz zespół.

CZEGO OCZEKUJEMY:

  • Doświadczenie w pracy z Pythonie 3+ od 3 lat;
  • Pewna wiedza i doświadczenie w pracy z jednym z frameworków: Django/Flask/FastAPI/Aiohttp;
  • Doświadczenie w korzystaniu z następujących narzędzi: Unix operating system/Windows WSL, Bash basic commands (cd, cp, mv, ls, ps, ssh, find, grep), GIT;
  • Doświadczenie zawodowe z co najmniej 3 takimi technologiami: Python unit tests/Pytest/Celery/Channels/SQLAlchemy/ELK (Elasticsearch, Logstash, Kibana)/Tensorflow / Numpy, pandas / Apache Spark/Docker;
  • Pewne doświadczenie w pracy z co najmniej 3 z wymienionych repozytoriów i brokerów: PostgreSQL/MySQL/MongoDB/Redis/RabbitMQ/SQS;
  • Doświadczenie zawodowe z co najmniej jedną z wymienionych usług w chmurze: AWS/Google/DigitalOcean;
  • Znajomość architektury: MVC, REST, SOLID, DRY, KISS.
Znajomość języków:
  • Angielski Upper-Intermediate.

PODSTAWOWE OBOWIĄZKI:

  • Dokonaj oceny zadania (estimate) wydanej przez Project Manager (PM) lub Technology Lead (TL);
  • Wykonywanie zadań z PM lub TL w ramach dokonanej oceny;
  • Udział w procesie SCRUM;
  • Udział w projektowaniu projektu;
  • Przeprowadzać badania techniczne;
  • Prowadzenie technicznej dokumentacji projektowej;
  • Wypełnianie sprawozdań;
  • Komunikować się z klientami;
  • Pracuj nad ulepszeniem obecnego projektu.

OFERUJEMY:

Praca w zespole profesjonalistów:
  • Silni technicy, którzy są gotowi pomóc w rozwiązywaniu problemów.
Stały rozwój zawodowy:
  • Spotkania 1:1 i spotkania finansowe;
  • Indywidualny plan rozwoju, który pomaga osiągnąć zamierzone cele na ścieżce kariery;
  • Możliwość zmian i rozbudowy stack technologii wewnątrz firmy;
  • Płatne konferencje i certyfikaty;
  • Wykłady i warsztaty;
  • Bazy wiedzy w firmie.
Możliwość rozwoju pionowego:
  • Oferujemy możliwość rozwoju do koordynatora kierunku, a później do Technology Lead.
  • Doskonalenie języka angielskiego:
  • Kursy konwersacji języka angielskiego.
Dbanie o pracowników:
  • Elastyczne godziny pracy;
  • Możliwość pracy zdalnej przy sprzęcie i meblach, które firma może zapewnić w celu zapewnienia komfortowej pracy;
  • 24 dni kalendarzowe urlopu i płatnego zwolnienia chorobowego;
  • Wsparcie finansowe i upominki na ważne wydarzenia.

DOŁĄCZ DO COMPUTOOLS

WYPEŁNIJ FORMULARZ LUB NAPISZ DO NAS NA hr@computools.com A DOBIERZEMY DLA CIEBIE INTERESUJĄCĄ OFERTĘ

    CV (W FORMACIE:.DOC, DOCX, .PDF LUB .RTF)*

    WYŚLIJ CV →