Business Development Manager

Miasto

Polska: Wrocław, Łódź, Warszawa, zdalnie

Poziom

Middle/Senior

Sposób współpracy

Zatrudnienie na pełen etat

Wymagane doświadczenie

ponad 3 lata doświadczenia

Liczba otwartych pozycji

1

Poszukujemy Business Development Managera, aby poszerzyć nasz zespół.

CZEGO OCZEKUJEMY:

  • Doświadczenie w IT od 3 lat na stanowisku Sales Manager/Business Development Manager;
  • Znajomość podstaw etyki biznesu;
  • Kompetentna komunikacja ustna i pisemna;
  • Zrozumienie, jak zorganizowana jest sprzedaż;
  • Solidna znajomość branży IT;
  • Zrozumienie technologii i procesów tworzenia oprogramowania.
Dla tej pozycji ważne są cechy osobiste, takie jak:
  • Zorganizowanie;
  • Komunikatywność;
  • Odpowiedzialność;
  • Inicjatywność;
  • Kreatywność;
  • Umiejętność pracy zarówno w zespole, jak i samodzielnie;
  • Przyzwoitość.
  Znajomość języków:
  • Angielski Upper-Intermediate+;
  • Znajomość dowolnego innego języka będzie plusem.

PODSTAWOWE OBOWIĄZKI:

  • Praca z przychodzącymi leadami z różnych kanałów;
  • Budowanie kompleksowych partnerstw z potencjalnymi klientami/partnerami na różnych poziomach;
  • Wdrażanie i identyfikowanie nowych potencjalnych klientów i nowych możliwości rynkowych;
  • Praca z systemem CRM;
  • Praca z presales;
  • Negocjowanie z klientami/partnerami;
  • Obsługa i zawieranie umów;
  • Analiza informacji o klientach i potencjalnych klientach;
  • Śledzenie trendów w biznesie IT;
  • Współpraca z przedstawicielami firmy.

OFERUJEMY:

Praca w zespole profesjonalistów:
  • Silny zespół, który jest gotowy do pomocy w rozwiązywaniu problemów.
Stały rozwój zawodowy:
  • Spotkania 1:1 i spotkania finansowe;
  • Indywidualny plan rozwoju, który pomaga osiągnąć zamierzone cele na ścieżce kariery;
  • Płatne konferencje i certyfikaty;
  • Wykłady i warsztaty;
  • Sales Kit wewnątrz firmy;
  • Płacenie procentu sprzedaży, powyżej średniej na rynku.
Doskonalenie języka angielskiego:
  • Kursy konwersacji języka angielskiego.
Dbanie o pracowników:
  • Elastyczne godziny pracy;
  • Możliwość pracy zdalnej przy sprzęcie i meblach, które firma może zapewnić w celu
  • zapewnienia komfortowej pracy;
  • 24 dni kalendarzowe urlopu i płatnego zwolnienia chorobowego;
  • Wsparcie finansowe i upominki na ważne wydarzenia.

DOŁĄCZ DO COMPUTOOLS

WYPEŁNIJ FORMULARZ LUB NAPISZ DO NAS NA hr@computools.com A DOBIERZEMY DLA CIEBIE INTERESUJĄCĄ OFERTĘ

    CV (W FORMACIE:.DOC, DOCX, .PDF LUB .RTF)*

    WYŚLIJ CV →