WYŚLIJ CV →

WITALIJ KONONENKO

Chief Technology Officer

CYTAT

«Kiedy nie zauważysz, jak technologia poprawia twoje życie, świadczy to o jej doskonałości. To właśnie robię: pokazuję ludziom, jak można wykorzystać technologię w najbezpieczniejszy i najwygodniejszy sposób».

Witalij Kononenko pełni funkcję dyrektora technologicznego firmy od 2019 roku, a karierę w Computools rozpoczął w 2017 roku. Obecnie kieruje działem badań i rozwoju (R&D), koordynuje politykę i procedury technologiczne w celu zapewnienia wysokiej jakości oprogramowania.

Witalij Kononenko ma tytuł magistra informatyki i zanim został Dyrektorem ds. technologicznych, zajmował różne stanowiska związane z IT, takie jak Full-stack deweloper, kierownik ds. technologii i kierownik działu technologicznego w Computools. Ma dogłębną wiedzę i doświadczenie, które odgrywają kluczową rolę w świadczeniu usług tworzenia oprogramowania na zamówienie. Jego zakres kompetencji obejmuje opracowanie strategii Computools w zakresie wykorzystania technologii i stworzenie infrastruktury do ich efektywnego stosowania.

Witalij zna wszystkie technologiczne aspekty wdrażania technologii i kierowania zespołami programistycznymi. Jest myślicielem strategicznym, który odpowiada za decyzje biznesowe i zajmuje się kwestiami rozwoju oprogramowania, które pojawiają się podczas realizacji projektów. Jest jedną z wiodących postaci w kierowaniu pracami inżynieryjnymi w organizacji i tworzeniu procesów rozwojowych. Ponadto Witalij Kononenko jest silnym liderem IT, który wie, jak przekazać swoje umiejętności młodszemu pokoleniu specjalistów IT. Aktywnie szkoli młodszych i średnich programistów, przyczyniając się do ogólnego rozwoju talentów technologicznych w Computools.

DOŁĄCZ DO COMPUTOOLS

WYPEŁNIJ FORMULARZ LUB NAPISZ DO NAS NA hr@computools.com A DOBIERZEMY DLA CIEBIE INTERESUJĄCĄ OFERTĘ    CV (W FORMACIE:.DOC, DOCX, .PDF LUB .RTF)*

    WYŚLIJ CV →