WYŚLIJ CV →

MYKYTA ABELMASOW

Head of Business Analysis

CYTAT

"Za każdym bezbłędnym oprogramowaniem kryje się mnóstwo rygorystycznych badań i godzin intensywnego planowania. Moją rolą jest upewnienie się, że wysiłki zespołu programistów nie idą na marne i koncentrują się na właściwych rzeczach, które prowadzą do sukcesu."

Mykyta Abelmasow kieruje działem analizy biznesowej Computools od 2017 roku. Głównym obszarem jego kompetencji jest koordynacja procesów analizy biznesowej i zarządzania wymaganiami oprogramowania.

Mykyta Abelmasow rozpoczął karierę w wieku 12 lat, pracując jako programista przy jednorazowych projektach. Przed powołaniem na stanowisko Kierownika ds. analiz biznesowych Mykyta zdobył dogłębną wiedzę i zrozumienie zawiłości analizy biznesowej oraz zdobył cenne doświadczenie na różnych stanowiskach związanych z IT, takich jak programista stron internetowych full-stack, kierownik projektu technologicznego, architekt rozwiązań, lider technologii i przedstawiciel handlowy. Posiada również tytuł magistra inżynierii oprogramowania i programów komputerowych.

Mykyta Abelmasow jest odpowiedzialny za określenie podstawowych metod analizy biznesowej w podejściu do projektów programistycznych. Ma to związek z tworzeniem wydajnych procesów komunikacyjnych w celu zapewnienia, że oprogramowanie spełnia wymagania produktu. Jego doświadczenie obejmuje również biznesowe aspekty zarządzania projektami i oceny decyzji.

Mykyta Abelmasow jest liderem zorientowanym na wynik, zdolnym do rozwiązywania złożonych problemów, oferowania unikalnych rozwiązań i świadomych podejść do realizacji projektów korporacyjnych.

DOŁĄCZ DO COMPUTOOLS

WYPEŁNIJ FORMULARZ LUB NAPISZ DO NAS NA hr@computools.com A DOBIERZEMY DLA CIEBIE INTERESUJĄCĄ OFERTĘ

    CV (W FORMACIE:.DOC, DOCX, .PDF LUB .RTF)*

    WYŚLIJ CV →