WYŚLIJ CV →

Dmytro Batarin

Head of Front-End Development

CYTAT

“Dzisiaj tworzenie oprogramowania to nie tylko doskonałość techniczna, ale także umiejętności interpersonalne. Towarzyskość, inteligencja emocjonalna, przywództwo i praca zespołowa; te cechy są niezbędne dla każdego profesjonalisty w tworzeniu oprogramowania. Lubię pracować z ludźmi, uczyć ich i robić lepiej niż wczoraj.”

Dmytro Batarin kieruje działem rozwoju front-end od 2021 roku i stał się integralną częścią Computools w 2018 roku. Dmytro nie tylko zajmuje się technologicznymi aspektami tworzenia oprogramowania, ale także rozwija umiejętności zawodowe programistów, pomaga kierownikom projektów i analitykom biznesowym w koordynowaniu projektu i zapewnia, że front-end technologia jest utrzymywana na wysokim poziomie.

Dmytro Batarin ma tytuł magistra systemów komputerowych i sieci. Przed obecnym stanowiskiem zajmował inne stanowiska związane z technologią i kierownicze, takie jak full-stack Developer, front-end developer i technology leader.

Jego doświadczenie w technologii pozwoliło mu rozwinąć się jako profesjonalny programista i zmotywowany dyrektor wykonawczy.

Obecnie jest odpowiedzialny za zatrudnianie i szkolenie programistów front-end, zapewnia kierunek architektoniczny i projektowy inicjatyw front-end oraz pomaga w zapewnieniu jakości kodu w projektach outsource i outstaff.

Jego duże doświadczenie, wykształcenie, zdobyte licencje i certyfikaty rozwojowe sprawiają, że jest niezastąpionym graczem, co przyczynia się do rozwoju firmy i jej profesjonalizmu.

DOŁĄCZ DO COMPUTOOLS

WYPEŁNIJ FORMULARZ LUB NAPISZ DO NAS NA hr@computools.com A DOBIERZEMY DLA CIEBIE INTERESUJĄCĄ OFERTĘ    CV (W FORMACIE:.DOC, DOCX, .PDF LUB .RTF)*

    WYŚLIJ CV →