WYŚLIJ CV →

DENYS BOGATYRIOV

Head of Mobile Technology

CYTAT

"Wraz z rozwojem technologii wzrasta również odpowiedzialność za rozwój ich oprogramowania."

Tworzenie aplikacji, które zmieniają świat, wymaga wiedzy i doświadczenia. Dzielę się tą wiedzą z kolegami i zawsze staram się opracowywać innowacyjne rozwiązania mobilne.”

Denys Bogatyriov pracuje w Computools od 2018 roku. Kieruje działem rozwoju mobilnego i jest odpowiedzialny za cykl życia oprogramowania, zarządzanie projektami, koordynację i mentoring.

Ma tytuł magistra inżynierii komputerowej, co pozwoliło mu zdobyć duże doświadczenie w tworzeniu oprogramowania i doskonalić swoje umiejętności. Przed rozpoczęciem pracy w Computools miał doświadczenie technologiczne i pracował jako full-stack programista i główny specjalista ds. technologii front-end. Denys Bogatyriov był odpowiedzialny za planowanie, zarządzanie, realizację projektów w różnych językach programowania i doradztwa. W swojej karierze pracował nad wieloma komercyjnie udanymi projektami zarówno dla sieci, jak i urządzeń mobilnych.

W Computools zajmował różne stanowiska, takie jak programista full-stack i lider technologii. Jego wszechstronne doświadczenie uczyniło go niezbędnym specjalistą, co doprowadziło go do kierowania zespołem programistów mobilnych, szkolenia młodszych inżynierów, kierowania rozwojem produktów, doskonalenia procesów wewnętrznych oraz utrzymywania i rozwijania stosu technologicznego firmy.

Praca Denisa przyczynia się do wydajnego przepływu pracy, wzmacnia dojrzałość technologiczną i umożliwia Computools spełnianie wymagań klientów i osiąganie pożądanych rezultatów.

DOŁĄCZ DO COMPUTOOLS

WYPEŁNIJ FORMULARZ LUB NAPISZ DO NAS NA hr@computools.com A DOBIERZEMY DLA CIEBIE INTERESUJĄCĄ OFERTĘ    CV (W FORMACIE:.DOC, DOCX, .PDF LUB .RTF)*

    WYŚLIJ CV →